Wyślij wiadomość
Obsługiwanych jest do 5 plików, każdy o rozmiarze 10 MB. dobrze
TOP GOLF CO.,LTD 86--13925528791 cindy@golf-cartparts.com
profil firmy Uzyskaj wycenę
Dom -

TOP GOLF CO.,LTD profil firmy

TOP GOLF CO.,LTD
 • Rodzaj działalności

  Producent,Eksporter

 • Rynek Główny

  Ameryka Północna,Ameryka Południowa,Zachodnia Europa,Wschodnia Europa,Azji wschodniej,Azja Południowo-Wschodnia,Bliski Wschód,Afryka,Oceania,Na calym swiecie

 • marki

  TOP GOLF

 • Ilość pracowników

  10~100

 • Coroczne wyprzedaże

  1000000-5000000

 • Rok założenia

  2004

 • pc Export

  80% - 90%

Być cytowanym
Nadal pracujemy online, skontaktuj się.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji o produktach lub najnowszą ofertę, możesz skontaktować się z nami w dowolnym momencie, dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić więcej usług.

Skontaktuj się z nami

86--13925528791

Wprowadzenie

TOP GOLF CO., LTD założona w 2004 roku, Dongguan o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych, a wydajność wynosi około 2000 jednostek miesięcznie.Jeśli chodzi o nasze samochody, integrujemy zalety EZ-GO, CLUB CAR, YAMAHA.W międzyczasie, przyjmując zaawansowaną niemiecką technologię, zbadaliśmy i opracowaliśmy własną serię samochodów zaprojektowaną zgodnie ze standardami technicznymi importowanego samochodu elektrycznego.Części osłony wykonane są ze specjalnego materiału inżynierii samochodowej PP, który charakteryzuje się modą, pięknem i dużą trwałością.Samochody te wyposażone są w unikalny i indywidualny system obsługi, zwinny i płynny układ kierowniczy oraz niezależny układ zawieszenia. Dzięki unikalnemu stylowi, doskonałej jakości, perfekcyjnemu serwisowi zostaliśmy docenieni przez klientów i rynek w maksymalnym stopniu.Takich jak USA, Niemcy, Włochy, Kanada, Belgia, Luksemburg, Szwajcaria, Austria, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Brazylia itp. Mamy dobrą współpracę z klientami w tych krajach, które dzielimy marką, opracowywać nowe produkty.Jesteśmy również w stanie sprostać różnym wymaganiom różnych klientów, przyjmując różne konfiguracje kolorów i stylów. Zapewniamy naszym klientom nie tylko dobrą obsługę przedsprzedażną, ale także dobrą obsługę posprzedażną.Nawet my możemy zorganizować inżyniera, aby rozwiązać problemy dla klientów.Zgodnie z podstawową koncepcją „Najpierw jakość, najpierw klient”, wierzymy, że nie tylko zdobędziemy klienta, ale także zdobędziemy rynek.Mamy nadzieję, że uda nam się razem z klientem.

 

Chiny TOP GOLF CO.,LTD profil firmy 0

Historia

Nasza firma jest profesjonalnym producentem i handlowcem części samochodowych i części do wózków golfowych.

 

W branży części do wózków golfowych nasza firma produkuje oświetlenie, zderzak, górną część, zestaw kierunkowskazów, deskę rozdzielczą, rozbłyski błotników, kołpaki i wiele innych części do wózków golfowych EZ-GO, CLUB CAR i YAMAHA.W tych latach nasze części do wózków golfowych były bardzo dobrze sprzedawane w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach i regionach.Nasza firma nawiązała stabilne relacje biznesowe z wieloma klientami ze względu na dobrej jakości części, takie jak Nivel, Madjax i Red Hawk.

 

TOP GOLF CO., LTD założona w 2004 roku, Dongguan o powierzchni 50 000 metrów kwadratowych, a wydajność wynosi około 2000 jednostek miesięcznie.Jeśli chodzi o nasze samochody, integrujemy zalety EZ-GO, CLUB CAR, YAMAHA.W międzyczasie, przyjmując zaawansowaną niemiecką technologię, zbadaliśmy i opracowaliśmy własną serię samochodów zaprojektowaną zgodnie ze standardami technicznymi importowanego samochodu elektrycznego.Części osłony wykonane są ze specjalnego materiału inżynierii samochodowej PP, który charakteryzuje się modą, pięknem i dużą wytrzymałością.Samochody te wyposażone są w unikalny i indywidualny system obsługi, zwinny i płynny układ kierowniczy oraz niezależny układ zawieszenia. Dzięki unikalnemu stylowi, doskonałej jakości, perfekcyjnemu serwisowi zostaliśmy docenieni przez klientów i rynek w maksymalnym stopniu.takich jak Korea, Australia, Indie, USA, Włochy, Turcja, Brazylia itp. mamy dobrą współpracę z klientami w tych krajach, które dzielimy marką, opracowujemy nowe produkty.Jesteśmy również w stanie sprostać różnym wymaganiom różnych klientów, przyjmując różne konfiguracje kolorów i stylów. Zapewniamy naszym klientom nie tylko dobrą obsługę przedsprzedażną, ale także dobrą obsługę posprzedażną.Nawet my możemy zorganizować inżyniera, aby rozwiązać problemy dla klientów.Zgodnie z podstawową koncepcją „Najpierw jakość, najpierw klient”, wierzymy, że nie tylko zdobędziemy klienta, ale także zdobędziemy rynek.Mamy nadzieję, że uda nam się razem z klientem.

Chiny TOP GOLF CO.,LTD profil firmy 0

Chiny TOP GOLF CO.,LTD profil firmy 1

Usługa

Usługi konsultingowe

 

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu profesjonalne projekty i sugestie w części dotyczącej wózków golfowych.

 

 

Usługa produktu

 

Zapewniamy produkcję różnych części wózków golfowych, a jednocześnie OEM i ODM są również dla nas wykonalne.

 

 

Obsługa posprzedażna

 

Udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin po otrzymaniu Twojej opinii o produktach i wkrótce wprowadzimy rozwiązanie dla Twoich niezadowolonych produktów.

Nasz zespół

Ponad 100 pracowników jest zaangażowanych w produkcję, sprzedaż oraz badania i rozwój, którzy zapewniają kompleksową obsługę, są ekspertami w swoich dziedzinach i zapewniają dobrą obsługę i najlepsze produkty.